Stylizacja okolic oczu

długie, gęste, naturalnie wyglądające rzęsy i brwi, olśniewające spojrzenie

BRWI

Pięknie wyeksponowane, zadbane i odpowiednio dobrane do rysów twarzy brwi to efekt, który uzyskujemy dzięki ich profesjonalnej stylizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dostępne na rynku metody stylizacji i rekonstrukcji brwi w tym mikroblading, makijaż permanentny, depilację, regulację, uzupełnienie i przedłużenie brwi metodą włoskową.

 

Zabieg rozpoczynamy od analizy rysów twarzy oraz dobraniu właściwej metody ich stylizacji. Kształt twarzy decyduje o kształtce brwi:

 

  • twarz owalna/pociągła - miękkie brwi z łagodnym kątem: delikatnie podkreślamy załamanie łuku brwiowego, co optycznie skraca twarz. W przypadku kształtu owalnego warto pamiętać o tym, że brwi nie powinny być zbyt cienkie.
  • twarz okrągła - wysoki łuk brwiowy z ostrym kątem: należy mocno podkreślić załamanie łuku brwiowego, co optycznie wydłuży twarz.
  • twarz trójkątna z wystającym podbródkiem – należy podkreślić długie, lekko zaokrąglone brwi, które nadadzą twojej twarzy lekkości.
  • twarz prostokątna – płaskie brwi: piękne, proste brwi, optycznie skracające twarz, które sprawiają wrażenie jej bardziej okrągłego zarysu.

 

Idealne brwi powinny charakteryzować się perfekcyjnie zaznaczonym łukiem i być o ton ciemniejsze od koloru włosów. Dlatego w trakcie stylizacji brwi stosujemy hennę - doskonałe wyjście dla wszystkich osób posiadających jasne brwi. Dzięki temu zabiegowi spojrzenie błyskawicznie nabiera wyrazistości, a image nowego charakteru.


Efekty zabiegów stylizacji brwi:

 

  • nowy, doskonały kształt brwi dopasowany do zarysu twarzy
  • podkreślenie koloru
  • nadanie głębi spojrzeniu
  • zagęszczenie brwi
  • odbudowa brwi
  • maskowanie ubytków

 

Metody stylizacji i rekonstrukcji można łączyć w zależności od indywidualnych potrzeb ich pełniejszych efektów. Zabiegi rekonstrukcji pozwalają uzyskać naturalny efekt 3D i przeznaczone są zarówno dla Pan jak i Panów pragnących uzupełnić ubytki w brwiach po bliznach, chorobach czy naturalnych asymetriach.

 

Cennik - stylizacja brwi


Henna brwi + regulacja
45 zł
Henna rzęs
40 zł
Henna brwi i rzęs
75 zł
Henna pudrowa
100 zł
Regulacja brwi
15 zł

Henna

Henna jest naturalnym barwnikiem pochodzenia roślinnego powstający ze sproszkowanych liści i pędów lawsonii bezbronnej służący do barwienia włosów lub skóry.

Malowanie henną staje się coraz bardziej modne, również ze względu na swoją trzytygodniową wytrzymałość. Henna znana jest również ze swoich walorów leczniczych.