Usuwanie zmarszczek

Profesjonalne zabiegi redukujące zmarszczki

Skuteczne usuwanie zmarszczek Katowice


Zmarszczki są papierkiem lakmusowym procesów starzenia się skóry. Ich pojawienie się jest zależne od wielu czynników, a przez to trudne do jednoznacznego zdefiniowania, a w powszechnej opinii są one uznawane za oznakę tego, że nasz zegar biologiczny nieubłaganie odmierza kolejne lata. I choć z każdym dniem nasze ciało staje się faktycznie coraz starsze, nie oznacza to wcale, że nasze podejście do życia również musi się starzeć. Wręcz przeciwnie! Upływające miesiące i lata to świetny poligon doświadczalny, na którym możemy przekonać się, co jest w życiu naprawdę ważne. Wszystkim osobom, które chcą, by ich cera była równie młoda i energetyczna, jak ich podejście do życia, proponujemy peeling na zmarszczki.


Likwidacja zmarszczek sygnowana logo DermaQuest


Redukcja zmarszczek może przybierać wiele różnych form. Jedną z najbardziej skutecznych jest peeling na zmarszczki, którego kilka odmian oferuje Państwu Uroda Alice. W naszej ofercie posiadamy zabiegi spod szyldu DermaQuest, marki wyznaczającej trendy w świecie kosmetologii. Osobom, których celem jest likwidacja zmarszczek proponujemy m.in. peeling na zmarszczki z retinolem i witaminą C, peptydowy peeling biomimetyczny, peeling z hibiskusem i kwasem migdałowym. Każdy z nich charakteryzuje się nieco odmiennymi właściwościami, dlatego przed wyborem zabiegu i wskazaniem na konkretny peeling na zmarszczki, warto skonsultować się doradcami Uroda Alice, którzy ułatwią Państwu podjęcie optymalnej decyzji.


Jacy Pacjenci mogą wykorzystać peeling na zmarszczki?


  • osoby posiadające zmarszczki mimiczne, grawitacyjne, utrwalone,
  • osoby ze skłonnością do powstawania zmarszczek i fotostarzenia,

Jakie efekty oferuje usuwanie zmarszczek Katowice w Uroda Alice?


  • spłycenie linii i niwelowanie zmarszczek,
  • silne nawilżenie i wygładzenie,
  • poprawienie jędrności i elastyczności dermy,
  • wyrównanie powierzchni i tekstury naskórka.

Wszystkie osoby, które interesuje kompleksowa redukcja zmarszczek w Uroda Alice, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym studiem kosmetycznym.

usuwanie zmarszczek Katowice