Kombajn kosmetyczny MIMARI 9w1

oxybrazja, mikrodermobrazja diamentowa, peeling kawitacyjny + LED, fale radiowe - termalift skóry, sonofereza, jonofereza + galwanizacja, liposukcja ultradźwiękowa i modelowanie sylwetki + infrared, dermomasażer,

Kombajn kosmetyczny MIMARI 9w1

oxybrazja, mikrodermobrazja diamentowa, peeling kawitacyjny + LED, fale radiowe - termalift skóry, sonofereza, jonofereza + galwanizacja, liposukcja ultradźwiękowa i modelowanie sylwetki + infrared, dermomasażer,

OXYBRAZJA

Skuteczny peeling przeciwtrądzikowy.Oxybrazja to jeden z typów nowoczesnych peelingów .Nazywana inaczej mikrodermobrazja wodno -tlenowa .To rodzaj peelingu mechanicznego , gdzie czynnikiem złuszczajacym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznejaplikowanych pod ciśnieniem powietrzaza pomoca aplikatora.Zaletą oxybrazji ,jest możliwość wykorzystania u osób o cerze naczyniowej,delikatnej i wrazliwej. Zabieg oddziałuje równiez na skórę właściwa pobudzajac syntezę włókien kolagenowychi elastynowych . Oxybrazja ułatwia usuwanie zaskórniaków , zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe,ktore odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oxybrazja wykazuje bardzo skuteczne działanie niskiej temperatury ,dochodzi do  hartowania naczyń krwionośnych .Oxybrazja to rodzaj peelingu na „ mokro”.W zabiegu wykorzystuje się jako material ścierny sól fizjologiczna oraz powietrze.Sól fizjologiczna w zabiegu oxybrazji daje efekt nawilżenie, zmiękczeniei wygładzenie skóry .Druga substancja jest powietrze z 21%życiowego tlenu o właściwościach dezynfekcyjnych.

Wskazania
- Skóra tłusta
- Skura sucha
- wrazliwa ,naczyniowa
- nierównomierny koloryt
- skóra z przebarwieniami

CENNIK OXYBRAZJA

OXYBRAZJA TWARZY
120 zł
OXYBRAZJA TWARZY, SZYJA DEKOLT
160 zł
OXYBRAZJA TWARZY 3 ZABIEGI
330 zł
PAKIET OXYBRAZJA TWARZY
5 ZABIEGÓW
660 zł
OXYBRAZJA

Skuteczny peeling przeciwtrądzikowy.Oxybrazja to jeden z typów nowoczesnych peelingów .Nazywana inaczej mikrodermobrazja wodno -tlenowa .To rodzaj peelingu mechanicznego , gdzie czynnikiem złuszczajacym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznejaplikowanych pod ciśnieniem powietrzaza pomoca aplikatora.Zaletą oxybrazji ,jest możliwość wykorzystania u osób o cerze naczyniowej,delikatnej i wrazliwej. Zabieg oddziałuje równiez na skórę właściwa pobudzajac syntezę włókien kolagenowychi elastynowych . Oxybrazja ułatwia usuwanie zaskórniaków , zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe,ktore odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oxybrazja wykazuje bardzo skuteczne działanie niskiej temperatury ,dochodzi do  hartowania naczyń krwionośnych .Oxybrazja to rodzaj peelingu na „ mokro”.W zabiegu wykorzystuje się jako material ścierny sól fizjologiczna oraz powietrze.Sól fizjologiczna w zabiegu oxybrazji daje efekt nawilżenie, zmiękczeniei wygładzenie skóry .Druga substancja jest powietrze z 21% życiowego tlenu o właściwościach dezynfekcyjnych.

Wskazania
- Skóra tłusta
- Skura sucha
- wrazliwa ,naczyniowa
- nierównomierny koloryt
- skóra z przebarwieniami

CENNIK OXYBRAZJA

OXYBRAZJA TWARZY
120 zł
OXYBRAZJA TWARZY, SZYJA DEKOLT
160 zł
OXYBRAZJA TWARZY 3 ZABIEGI
330 zł
PAKIET OXYBRAZJA TWARZY
5 ZABIEGÓW
660 zł
MIKRODERMOBRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermobrazja jest metoda mechanicznego złuszczenia warstwy rogowej naskórka . Podczas mikrodermobrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierajace głowic  pokrytych warstwa diamentu oraz pompy zasysajacej martwy ,zrogowaciały naskórek .W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza ,jasśniejsza ,świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu . Głębsza mikrodermobrazja spłyca blizny , zmniejsza pory i przebarwienia .

Wskazania do zabiegu:
- blizny potradzikow
- zaskórniaki
- łojotok
- drobne zmarszczki
- rozszerzone pory

CENNIK MIKROABRAZJA DIAMENTOWA

MIKRODERMOBRAZJA (TWARZ + SZYJA ) Z MASAŻEM I MASKA ALGOWĄ
120 zł
MIKRODERMOBRAZJA ( TWARZ + SZYJA+ DEKOLT )Z MASAŻEM I MASKĄ ALGOWA
140 zł

MIKRODERMOBRAZJA DO ZABIEGU PIELĘGNACYJNEGO

TWARZ
35 zł
TWARZ + SZYJA
45 zł
TWARZ + SZYJA + DEKOLT
55 ZŁ
PEELING KAWITACYJNY + LED

Peeling kawitacyjny powoduje złuszczenie martwego naskórka i  oczyszczenie skóry z nadmiaru łoju , bakterii, substancji toksycznych ,a także pozostałości kosmetyków . Skóra po peelingu jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów .Rezultatem peelingu kawitacyjnego jest widoczna delikatniejsza w dotyku skóra .Pod wpływem ultradzwięków na powierzchni skóry dochodzi do bezinwazyjnego rozbicia komórek warstwy rogowej naskórka . Podczas zabiegu zwiększa się dotlenienie skóry i poprawia krążenie . Peeling kawitacyjny świetnie nadaje się do cer wrażliwych i delikatnych .

Wskazania do zabiegu:
- skóra szara i zanieczyszczona
- zaskórniaki
- skóra wymagająca regeneracji
- skóra niedotleniona

SONOFOREZA

Zabieg , który wykorzystuje zjawisko fali akustycznej . W kosmetyce sonoforeza  zwana masażem ultradżwiękowym , powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów : odżywczych i nawilżajacych . Zabieg jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegow .

Wskazania do zabiegu:
- skóra wrażliwa i naczyniowa
- permanentne rozszerzone naczynia krwionośne
- trądzik różowaty
- nadmierny łojotok skóry
- trądzik
- skóra sucha
- skóra szara i ziemista

CENNIK PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA

PILING KAWITACYJNY
45 zł
PILING KAWITACYJNY + MASKA
65 zł
PILING KAWITACYJNY + WPROWADZENIE PREPARATU PRZY POMOCY ULTRADŻWIĘKÓW
70 zł
SONOFOREZA - WPROWADZENIE PREPARATU ZA POMOCĄ ULTRADŻWIĘKÓW
35 zł
FALE RADIOWE - TERMALIFT SKÓRY

Bezinwazyjny zabieg liftujący poprzez ogrzewanie głębokich warstw skóry . Zabieg pomaga w bezbolesny sposób przeciedziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych . Przebudowuje ich strukturę ,przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki . Intensywny miejscowy  wzrost temperatury skóry właściwej sprawia ,że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu i napięciu .

Wskazania do zabiegu:
- lift twarzy , szyi i dekoltu 
- poprawa napięcia i kondycji skory twarzy i okolic oczu
- usuniecie opadających powiek górnych
- wygładzenie kurzych łapek
- wypłycenie zmarszczek mimicznych
- poprawa owali twarzy
- redukcja tzw. drugiego podbrudka

CENNIK FALE RADIOWE

TWARZ
130 zł
TWARZ , SZYJA , DEKOLT
160 zł
PAKIET TWARZ 3 ZABIEGI
340 zł
PAKIET TWARZ 5 ZABIEGÓW
550 zł
PAKIET TWARZ, SZYJA ,DEKOLT 3 ZABIEGI
430 zł
PAKIET TWARZ , SZYJA . DEKOLT 5 ZABIEGÓW
700 zł
JONOFOREZA + GALWANIZACJA

Jest to zabieg elektroleczniczy , wykorzystujący w swoim działaniu prąd stały ( galwaniczny )W momencie działania pola elektrycznego , dochodzi do przemieszczenia jonów dodatnio bądż ujemnie naładowanych . Dzięki temu zjawisku wprowadzone są do tkanek substancje lecznicze , które gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej . Sama aktywność prądu wpływa także na powstanie dużej ilości ciepła , co skutkuje poprawą  krążenia oraz odżywienie tkanek .

Wskazania do zabiegu:
- trądzik pospolity
- trądzik różowaty
- rozszerzone naczynia krwionośne
- przebarwienia skórne
- działania przeciwzmarszczkowe

CENNIKJONOFOREZA + GALWANIZACJA

Zabieg z preparatem terapełtycznym i mask
90 zł
LIPOSUKCJA  ULTRADZWIĘKOWA I MODELOWANIE SYLWETKI + INFRARED

Liposukcja ultradżwiękowa polega na tym, że nagłe zmiany ciśnienia wewnątrz komórek tłuszczowych powodują ich rozerwanie, co skutkuje tym, że traktowane są one przez organizm jako substancje przyjęte wraz z pokarmem i w dalszej kolejności metabolizowane w sposób naturalny.
To nowoczesny, a także bezbolesny zabieg modelowania sylwetki, jest niezwykle efektywny, pozwala na szybkie pozbycie się zbędnych krągłości. Największym atutem liposukcji ultradżwiękowej jest brak  efektów ubocznych, więc od razu po zabiegu można wracać do codziennych aktywności. Dzięki zabiegowi liposukcji ultradżwiękowej można zredukować tkankę tłuszczową w sposób dyskretny, ale także skuteczny .

CENNIK LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

BRZUCH
70 zł
BRZUCH - 10 ZABIEGÓW  
600 zł
UDA
80 zł
UDA + POŚLADKI
120 zł
UDA + POŚLADKI - 10 ZABIEGÓW
700 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH + RAMIONA
150 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH + RAMIONA - 10 ZABIEGÓW
1300 zł
DERMOMASAŻER - mechaniczna stymulacja poprzez zassanie

Demomasażer stymuluje układ limfatyczny oraz perfuzję krwi . Dodatkowo zwiększa aktywność fibroblastów do syntezy włókien podporowych skóry. Jego główne zadanie to usuwanie zrostów w tkance tłuszczowej , co daje wyrażny efekt redukcji cellulitu . Podczas zabiegu rozszerzają się naczynia krwionośne , usprawnia to przepływ krwi i odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii .

Wskazania do zabiegu:
- zwalczanie cellulitu
- zmniejszenie obrzęków nóg
- odprowadzenie zastojów limfatycznych
- intensywne wyszczuplenie
- silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
- wygładzenie skóry
- redukcja tkanki tłuszczowej

CENNIK DERMOMASAŻER

RAMIONA
40 zł
RAMIONA - PAKIET 10 ZABIEGÓW
360 zł
BRZUCH, POŚLADKI
50 zł
BRZUCH, POŚLADKI - PAKIET 10 ZABIEGÓW
450 zł
UDA
70 zł
UDA - PAKIET 10 ZABIEGÓW
630 zł
UDA + POŚLADKI
90 zł
UDA +POŚLADKI -  PAKIET 10 ZABIEGÓW
810 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH
100 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH - PAKIET 10 ZABIEGÓW
900 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH + RAMIONA
120 zł
UDA + POŚLADKI + BRZUCH + RAMIONA - PAKIET 10 ZABIEGÓW
1080 zł