Zabiegi Icoone

Profesjonalne zabiegi urządzeniem Icoone

Zabiegi Icoone Katowice dostępne w Uroda Alice


Z niekłamaną przyjemnością prezentujemy Państwu Icoone – wielofunkcyjne urządzenie, które kompleksowo zadba o smukłą sylwetkę i piękną cerę Klientów Uroda Alice. Jest ono kolejnym dowodem na to, że w naszym gabinecie podążamy za światowymi trendami i chętnie sięgamy po najnowsze zdobycze kosmetologii. Zabieg Icoone, który może mieć formę masażu lub terapii laserowej, jest bez wątpienia jednym z asów atutowych w rękach naszych specjalistów.


Modelowanie Ciała Katowice

Masaż Icoone – nowa generacja masażu podciśnieniowego


Na czym polega wyjątkowość tego urządzenia? Jego nadrzędną zaletą jest fakt, że umożliwia on dokładne działanie na tkance łącznej. Masaż Icoone korzysta z opatentowanej i przebadanej klinicznie technologii Roboderm®. Jej zastosowanie oferuje precyzyjny, podciśnieniowy masaż dowolnej powierzchni skóry, niezależnie od jej rodzaju i wieku. Masowana okolica jest nie tylko przyjemnie uciskana, ale także stymulowana przez mikrootwory, w które wyposażone są rolki urządzenia. Dzięki temu masaż przynosi szybsze efekty przy skróconym czasie trwania zabiegu. Masaż Icoone oferuje różne typy i rodzaje podciśnienia, co zapewnia szeroki wachlarz korzyści dla Pacjentów.

W jakich przypadkach stosować masaż Icoone?


Osoby wybierające masaż Icoone mogą liczyć przede wszystkim na redukcję niedoskonałości cery na twarzy: zmarszczek, bruzd, porów skórnych, podwójnego podbródka czy utraconego kolorytu. Jednak to urządzenie ma także swoje szerokie zastosowanie także w innych partiach skóry. Wśród licznych programów kosmetycznych, które umożliwia Icoone laser są m.in. drenaż limfatyczny, modelowanie sylwetki oraz niwelowanie cellulitu czy luźnej skóry. Do tego dochodzi jeszcze pokaźny zestaw programów medycznych oferowanych przez sprzęt.

Działaj na skórę od wewnątrz


Inną formą wykorzystania tej technologii jest Icoone laser. Jest to innowacyjny sposób mikrostymulacji skóry, który pozwala uzyskać upragnione efekty w krótkim czasie. Icoone laser oferuje precyzyjny masaż skóry z wykorzystaniem energii światła LED i lasera, co pozwala na uzyskanie efektu fotochemicznego. W jego rezultacie zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej, co usprawnia odprowadzanie tłuszczu i płynów z układu limfatycznego. Opisywana technologia poprawia też mikrokrążenie krwi, dotlenia tkanki, stymuluje metabolizm, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny.

Uniwersalny jak zabieg Icoone laser


Istotną zaletą urządzenia jest fakt, że jego stosowanie ma niewiele przeciwwskazań, a także to, że ryzyko wystąpienia powikłań jest ograniczone do minimum. Z usług lasera mogą korzystać kobiety i mężczyźni, niezależnie od metryki i rodzaju oraz kondycji skóry. Zabieg Icoone jest bardzo elastyczny, przez co wykonujący go specjalista z łatwością może dostosować program medyczny lub kosmetyczny do danego Pacjenta. Najczęściej z dobrodziejstw tej technologii korzystają osoby borykające się z zaparciami, obrzękami i zmianami naczyniowymi. Ta forma terapii zdaje również egzamin w przypadku redukcji cellulitu, blizn, luźnej skóry czy też zalegających głęboko w ciele warstw tłuszczu. Z usług lasera korzystają także kobiety próbujące odzyskać upragnione ciało po okresie ciąży i porodzie, szukający sposobu na skuteczną regenerację sportowcy oraz osoby po liposukcji.

Kuracja z wykorzystaniem lasera Icoone pozwala zwalczać m.in. obrzęk limfatyczny, zaparcia, przykurcze, bóle mięśni czy zapalenia ścięgien. Opisywana metoda jest także stosowana w odnowie biologicznej i przygotowaniu organizmu do wzmożonego wysiłku fizycznego.


Zapraszamy do kontaktu z salonem kosmetycznym Uroda Alice w celu poznania pełni potencjału zabiegów Icoone Katowice.